| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Ce locuri de munca sunt "mai" disponibile in Constanta? Ce se cauta cel mai mult?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti uita pe site-ul oficial al AJOFM Constanta, toti angajatorii sunt obligati sa comunice locurile de munca disponibile. De asemenea te poti uita si pe alte site-uri si in ziarele locale. Succes si numai bine!

| Stryder_1593 a răspuns:

Din ce am observat eu. cele mai cautate sunt cele de la autoserviri.
strns tavi, curatat mese. ceva de genu. programu e de 6-8 ore, si restul zilei e liber. se lucreaza o zi da, o zi nu.deci o zi stai la plaja, una nu.

mai sus ma refeream in statiuni. pentru cele din oras, intra pe ejobs sai baga un ceva.big grin