| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Ce mai e nou in Tg. Ocna? Ma intereseaza in special ocazii de a castiga bani cat mai usor si placut.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cica acolo e tara prostilor, merg pe strada si le scapa banii din buzunare, trebuie doar sa te plimbi. Si sa te apleci des.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Doar trebuie sa prinzi cainii... cica au covrigi in coada, daca dai cu un leu covrigul o sa faci multi bani. mult noroc

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică:

Ce poate vedea un turist in Tg. Ocna?

| darrio2007 a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Biserica ortodoxa Sfanta Varvara
Baza de turism si agrement, amplasata In mina de sare, la nivelul etajului IX
Manastirea Magura Ocnei
Biserica fostei manastiri Raducanu
Parcul „Magura"
Monumente comemorative
Cladiri cu valoare arhitectonica si istorica