| ka2 a întrebat:

Ce-mi recomandati pentru luna de miere? as fi vrut ceva exotic, dar preturil; e sunt undeva la 2500-3000 euro... as vrea ceva pana in 1500... o Tunisia credeti ca e bine?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu iti recomand Tunisia.Am fost si eu acolo acum 2 ani si crede-ma ca este un loc extraordinar.happy Este foarte frumos si ai multe locuri de vizitat acolo.big grin Acum este alegerea ta.winking Mult succes!

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da. sunt zone idilice in tunisia. distractie maxima si casa de piatra!

| gabrielutzu a răspuns:

Iti recomand minunatul litoral romanesc.Totul e perfect aici, preturile mai ca nici nu exista, conditiile sunt super, manele nici vorva, liniste cat cuprinde, ce mai, civilizatie si bun simt ca nicaieri altundeva.
Daca este sa ne luam dupa Nutzi Udrea a lu' Baselu litoralul romanesc e raiu pe pamant.

| simpluEu. a răspuns:

Ti-as recomanda putin Roma.sunt locuri de neuitat.si nu e asa de scump. daca vrei iti zic si preturile la ce te-ar interesa.

| yoanna73 a răspuns:

DRAGA EU INTELEG PRIN LUNA DE MIERE! MULTA IUBIRE NU PLAJA.SA FITI DOAR VOI DOI CA CE FACETI ACUM NU VETI FACE CU DOI COPII.ASCULTA LA CINEVA MAI BATRAN.NU AM AVUT PARTE NICI IN PRIMA NICI IN A DOUA CASATORIE.

| ka2 explică:

Stiu Roma, am fost acolo... nu vreau spania, italia, franta... multumesc celor care au raspuns pana acum. mai astept si din partea altora, poate ma ajutati chair voi cu o idee

| Chion a răspuns:

Inchiriati o cabana la munte. zic eu

| ka2 explică:

@dulceata... pai fara copii o fac si acasawinking eu vreau sa vad acum ceva ce pe viitor nu mai pot vedea (sau curand) tocmai, din cauza copiilor, pentru ca or sa fie distante prea mari si scumpe .Raman la ideea mea: CEVA EXOTIC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când ești cu iubirea lângă tine, totul în jur este spectaculos, prinde viață și culoare.
Tunisia este perfectă, porumbeilor.
Casă de piatră și o lună de miere de vis.
Pa, pa.

| yoanna73 a răspuns:

CAND AI COPII NICI DE DORMIT NU AI TIMP! DAR DE SEX?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur. Tunisia, Grecia, Egypt, Israel. Sant oferte in Egypt foarte bune, la Hurghada cu vizita in Cairo, sau Sharm el Sheik. Ai de unde sa alegi. Eu as prefera Egiptul happy

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Maldive, Seycheles, Thailanda, Borakai. O singura data este luna de miere, nu te zgarci. Cel putin eu acolo mi-as duce sotia meawinking

| ka2 explică:

@DentistMKD... pai o duci tu, ca doar esti dentist laughing am specificat suma pe care vreau sa o dau. Ce mi-ai zis tu ma duce in minim 3000 eurowinking

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Atunci, iti recomand superba Croatia! Iti recomand insulele Brac, Pag, Krk si mai ales cea mai frumoasa insula Hvar! O sa ai o vacanta de neuitat!winking

| borsec a răspuns:

Eu iti recomand Paris

| borsec a răspuns:

Sau Lisabona Portugalia

| hashe86 a răspuns:

Elvetia face toti banii
dar pntru ca voiai ceva exotic atunci da Tunisia suna bine sau Marocul.

| onur a răspuns:

Eu sunt turc si am venit in tara asta pe la varsta de 4 ani! o sa ziceti ca spun asa pentru ca e tara mea de origine dar a fost votat pe multe siteuri si in multe emisiuni k cel mai frumos oras din europa este vorba de ANTALIA preturile de acolo sunt foarte mici si caliatatea produselor este foarte buna! in plus este si foarte exotica...winking

| ka2 explică:

M-am uitat si la Antalia si la Kusadasi, si intr-adevar, sunt "super", dar fiind asa aproape, cat si "ieftine" le las pentru vacanta de la anul. Acum cred ca aleg Tunisia pentru ca nu cred ca o sa mai ajung curand pe acolo. Va multumesc pentru raspunsuri!