| 2cute a întrebat:

Ce parere aveti de Muzeul Madame Taussaud din Londra? Eu as vrea tare mult sa il vad :X Ce alte muzee ati vrea sa vizitati?

Răspuns Câştigător
| gabitza_3022 a răspuns:

Pai despre Madame Taussaud pot sa zic ca e super frumos merita vizitat desi e scumo.cand am fost noi a fost 20/21 de lire pe persoane dar eram grup... daca vrei iti pot da cateva pozehappy as mai vrea sa mai vizitez odata Londra Amsterdamul si Viena...Muzee? nu stiuhappyprobabil pe toate care mi s'ar parea interesante. aa in Austria la Melkhappy

2 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Muzeul luvru din paris, british museum din londra, si unu din cairo + unu din vatican

| Aero_2277 a răspuns:

Eu am fost la MT si e super frumos merita sa te duci