| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti depsre telegondola din Vulcan?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Gondola de la Vulcan nu am sa spun ca este o realizare deosebita intr-un loc unde inca nu este dezvoltat turismul pentru a avea un aflux de turisti, moment in care investitia respectiva sa fie benefica. Traim momente in care se reduc salarii, pensii, cresc taxele si impozetele in loc sa ne gandim cum sa iesim din aceasta criza, construim gondole ca sa se plimbe doamna Udrea si tot clanul ei PDL-ist.

3 răspunsuri:
| ramona30 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu detalii despre ea. Pentru sezonul de vara.

| georgesur a răspuns:

Orice investitie de acest gen ar fi teoretic binevenita, dar tinind cont ca lipsesc multe verigi de infrastructura, cam seamana a "tichie de margaritar".

| nadyank a răspuns:

Am auzit ca s-a oprit cam des :p.