| GabyAdicaEu a întrebat:

Ce parere aveti despre castelul bran?

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Am fost acolo si e foarte frumos. Mai vad reportaje, aici in Germania la televizor despre Castelul Bran si imi place sa aud cand vorbesc strainii, ceva frumos despre Romania noastra! Sunt multe altele, dar inca nu sunt toate descoperite.
O zi frumoasa! :*

5 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Este frumos, am fost acolo.

| Valentinasofi a răspuns:

E foarte frumos as vrea sa ajung pe acolo

| sebastian1999 a răspuns:

Este destul de gras ca si Bran din ''Stan si Bran''; funda

| alexralu34 a răspuns:

E un castel frumos, am fost acolo si mi-a placut e ceva cu care ar trebuie sa ne mandrim ca monument

| GabyAdicaEu explică (pentru sebastian1999):

Bai baiete asta e un raspuns normal la cap? Mai vrei si funda! Ai report copile ca sa te inveti sa nu mai scrii porcari si apoi sa mai ceri si funda!