| Iubesc Limonada a întrebat:

Ce parere aveti despre Romania? Sincer

Răspuns Câştigător
| simona_6231 a răspuns:

E o tara frumoasa dar nu stim sa o apreciem, insa economia si alte chesti te fac sa te gandesti ca singura cale sa razbati e sa muncesti in strainatate... dar cand esti plecat din romania iti iubesti tara asa cum e easad

32 răspunsuri:
| darius2003 a răspuns:

Mie imi place numai ca ari si defecte dar in rest e bine

| besk a răspuns:

Despre Romania, tot respectul meu, iubesc aceasta tarabig grindespre majoritatea oamenilor care locuiesc aici nu prea am cuvinte, suntem un popor foarte usor de manipulat, credem tot ce vedem in presa si la televizor, ne pricepem de minune la a comenta parerile altora in loc sa facem ceva vizibil, sa ramana in urma noastra, pentru ca numai noi putem aduce ceva nou, putem aduce schimbarea prin faptele pe care le facem.Trebuie sa fim uniti, sa scapam de invidia si ura care ne desparte si mai mult. IUBINDU-NE PE NOI NE VOM IUBI SI TARA