| cerculetezburatoare a întrebat:

Ce parere aveti despre statiunea Constantin si Elena din Bulgaria?

2 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Parerea mea despre orice statiune bulgareasca este sa nu te duci acolo. In ultima vreme este mult mai bine pe litoralul romanesc.

| matadoru a răspuns:

Indiferent de cat de patriot as fi litoralul romanesc e departe de cel bulgaresc, si lucrul asta nu-l spun eu il reflecta numarul mare de turisti care au navalit prin Bulgaria.In statiunea C-tin&Elena am fost anul trecut si vreau sa-ti zic ca a fost frumos, statiunea e f frumoasa, linistita si hotelurile sunt bune, cu servicii ireprosabile, personal amabil etc. fundita?