| Sara2 a întrebat:

Ce preferati dintre statiunile vama veche si mamaia? argumente?

5 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Niciuna. Argumente: mizerie şi dezastru.

| InesIlinca90 a răspuns:

Daca ar fi sa te afli intre aceste 2 statiuni si nu mai ai si alte variante, eu as prefera-o pe Mamaia deoarece e mult mai multa siguranta s te poti distra si cu bani putini + ca e mult mai curata statiunea spre deosebire de Vama Veche. Daca vrei ceva mai "salbatic", da, e ok Vama; daca vrei ceva mai "calm"... e ok Mamaia.

| Adautza a răspuns:

In vama veche am fost acum 2 ani si se vindea droguri pe plaja naspa rausad iar la mamaia e scumpsad eu prefer eforie sau la modern in constanta

| papushikadulce a răspuns:

Pai... din punctul meu de vedere totusi as alege Mamaia chiar daca este mizerie in amandoua... dar diferenta este ca Vama Veche este plina de nudisti.

| jack993 a răspuns:

Sincer nici una. fiecare are defectele ei. Prefer sa merg afara.Si tin sa spun ca cu bani putini!