| pantofipantofi a întrebat:

Mamaia vs vama veche, ce preferati? argumente?

Răspuns Câştigător
| Chrisstine a răspuns:

La mamaia e cam scump...dar Vama veche e pentru tineretsmugdeci VAMA VECHE!

3 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Depinde de companie.
Cu parintii/familia m-as duce la mamaia, sunt alte conditii,e o statiune mai populata,are tot ce-ti trebuie si ce nu-ti trebuie etc.
Cu prietenii m-as duce in vama,pentru ca este o statiune mai mult pentru tineri, cum este si costinesti, si este altfel.e atmosfera mai faina, mai ales daca esti cu prietenii :-)

| Lorah26 a răspuns:

Amandoua :X
Dar. pentru tineret vama veche e cea mai buna alegere :X
Mamaia --- bani, bani si iar bani smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna,amandoua is de ***:una plina de prezervative, chistoace si tot felul de deseuri si una plina de fitosi si cocalari!