| JustOneDay a întrebat:

Ce sa faci în autocar când ai o călătorie de 12 ore?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Citesc, ascult muzică, mă joc pe telefon.

| SweetOppa a răspuns:

Pai, daca esti in autocoar cu colegi/prieteni (mergi intr-o exursie ) poti sa vorbesti cu ei sa te distrezi cu ei sa razi, si sa faceti numai ''prostii'' in autocar
Daca esti singur poti sa dormi, sa stai pe telefon ( sa asculti muzica / sa stai pe net ) poti sa mai vorbesti la telefon cu prietenii tai, sau eu de exemplu cateodata mai fac curat prin telefon ( poze, fisiere, nr de telefon ) imi mai organizez telefonul, daca chiar nu am ce face si mai poti citi o carte ( o manga, daca esti fan animewinking )

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai m-as juca pe telefon si m-as uita la geam gandindu-ma la orice.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Citesti

| PesteleSuprem123 a răspuns:

Pai...poti sa faci laba, poti sa te uiti la filme din alea pe telefon, poti sa asculti muzica sau sa te uiti pe drum si sa-ti imaginezi chestii imposibile