| KissGirl_9740 a întrebat:

Ce sa iau pentru o excursie de 3 zile la bran/sovata si ceva mai amanuntit si fara chestii de genu.tv.dulap...pc
funda
bye

6 răspunsuri:
| KissSummer a răspuns:

Pai in primul rand. hainele. pentru ca iti vor trebuii. lucrurile necesare. farduri daca folosesti. aparatu` de fotografiat pentru a avea cateva amintiri frumoase de acolo.si cam atat. si ke crezi uh ca iti este necesar in fiecare zi.

sper ca te.am ajutat.

fundita?batting eyelashes

| stefan1995 a răspuns:

Buna kissgirl.si eu am vinerea viitoare o excursie in aceeasi locatie si tare cred ca esti din aceeasi scoala cu mine. Zimi numele real te rog.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Glumind putin...sa nu uiti iubitul.Strictul necesar.

| NoName_7204 a răspuns:

Pai sa facem o listaaa laughing

1. iPod
2.Mp3
3.placa de par
4.haineee :
5.bani
6.farduri
7.skittlesss =p~ [***. mie nu imi lipsesk niciodata rolling on the floor ]
8. aparat foto
9.laptop
10.jurnal
11.incaltari
a. tenisi
b. boncanci
c. opincutse
d.adidasi
etc.
12. siretuuurii multicoloooreee =p~
13.parfumurilee
14.rucsacuri
15.borsete
16.telefonul
17. spray anti'tantari
18. sanitare [ legate de igiena intima ]
19.PRIETENII
20.Sper ca te-am ajuthat
21. Fundita?batting eyelashes
22. Ciao! :*

rolling on the floor

| Alecsandraa29 a răspuns:

Haine si mai groase si mai subtiri pentru ca nu sti cum va fi vremea pe acolo... obiecte sanitare ( pasta de dinti, periuta de dinti, gel de dus sau sapun (pentru orice eventualitate) sampon in caz ca ai nevoie ), pentru amuzament ai putea; lua un pachet de carti sau un joc de remi si cel mai important multa voie bunawinking sper sa te ajutewinking

| AdeeLinee a răspuns:

Buna! Eu zic sa iti iei in primul rand obiectele sanitare(deodorant,periuta de dinti, pasta, sapun...etc),daca nu te machiezi e de ajung un balsam de buze.Mie una nu imi lipseste niciodata M4, asa ca il poti lua,telefonul bine inteles,camera foto, bani pentru suveniruri, haine putin mai groase.Totusi nu trebuie sa fie multe ca sa te chinui cu ele.Pleci pentru 3 zile, deci nu e neaparata nevoie sa iei cu tine tot dulapul:*Distractie palcutabig hug
aaaa, sh ar fi frumos ca atunci cand te intorci sa cumperi ceva pentru parintii tai si respectiv sora\fratele.Cu siguranta vor fi incantati:*