| gabystar a întrebat:

Ce as putea sa imi iau intr-o excursie de 2 zile, la Brasov.in zona Bran?

3 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Vi la mine in oras:X o sa-ti placa mult.pai strictu necesar cateva schimburi, aparatu foto neaparat ca ai ce fotografia, haine ma groase ca e frigstraight face...

| Bubiko a răspuns:

Si eu am fost acolo. Trebuie sa-ti iei niste blugi, o maleta, sosete. In autocar poti sa-ti iei un tricou si pantaloni trei sferturi. Cam atat.

| hd04wbw a răspuns:

Sa iti iei liber de la munca prima data si apoi sa iti iei bilet la tren ( sau autobus), sa iti iei haine pe tine si sa iti mai iei si un pachet de tigari ca pana ajungi cu trenul trece excursia laughing