| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte un baiat cand face prima oara sex si daca va uita sau nu?

6 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Cred ca nu v-a uita.Chiar daca va fi placut sau neplacut.Si ce simte depinde de conjunctura, ambianta si partenera.

| beba a răspuns:

Nu cred ca simte atat de multa placere ca dupa mai multe contacte sexuale.De obicei, prima data sunt speriati, le e frica sa nu dezamageasca si incearca sa gaseasca tot felul de metode de ''sustinere''. Nu, NU o sa uite prima experienta asa cum nici fetele nu o fac.Indiferent daca e buna sau rea,''prima data'' va aduce, peste ani, un zambet pe chipul celui chinuit acum de emotiile primei experiente.happy

| alinosh a răspuns:

In primul rand e foarte emotionat ca o sa faca ceva gresit, ca...cine stie ce mai e in capul lui. dar de uitat cu siguranta nu uita, chiar daca a fost cu persoana pe care o iubea sau nu...

| ali_3270 a răspuns:

Prima partida de sex nu se uita niciodata kiss

| ion933 a răspuns:

Prima data o sati placa la nebunie si nu se uita nici o data

| kinkyk a răspuns:

Pai daca ai pus intrebarea la sectiunea TURISM o sa iti raspund pe masura. se va simti ca intr-o calatorie in paradis, o calatorie pe care nu o va uita niciodata.