| cupcakeX3 a întrebat:

Ce simte un băiat atunci când face dragoste pentru prima oară?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce simte, nu stiu.
Dar simte indeajuns de puternic si fenomenal, din moment ce apoi, numai asta isi doreste!
happy

| maradi3 a răspuns:

Se intreaba daca s-a intamplat ceva de fapt! happy

| Alexandru0007 a răspuns:

Se simte iubit, traieste alaturi de cea de langa el.isi unesc trupurile reciproc, e o senzatie ce cu greu poate fi descrisa

| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, simte o senzatie de fericire produsa de endrofine si o senzaie placuta prin penetrare vaginala, capul penisului e plin cu senzori ca ai femei asa ca ambi simt ceva deosebit, baiatul ejaculeaza si atunci e acel orgasm

| Felys a răspuns:

Ceea ce ai simtit cand iti faci laba inmultit cu 10

| Public22 a răspuns:

Ce simte si cand o face a mia oara! Placere tata. hai da-mi funda. laughing