| EVA_7591 a întrebat:

La ce se uita prima oara un baiat la o fata?

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Depinde de baiat. Nu-i mai bagati fetei in cap ca se uita la intelect, pentru ca intelectul nu se vede din prima, el isi da seama pe parcurs cat de inteligenta e. Unii prima data se uita la frumusetea fetei si la delicatetea ei, pe cand altii nu se uita decat la forme ca pe ei doar asta ii intereseaza [am specificat, doar unii].

| Buttercup30 a răspuns:

Studile demonstreaza ca majoritatea baietilor prima data se uita la fund. Dupaia sani, si apoi fata.
La intelect d-abia cand te cunoscwinking

| reanu a răspuns:

Depinde de baiat si de ceea ce cauta. daca vrea sex se uita la fizic daca vrea mai mult conteaza faptul cum gindeste inteligenta :p

| NoNamess a răspuns:

La mine intotdeuna baiatul se uita in ochii mei (am ochii albastrii si forte mari si atrag atentia) apoi zambeste, se uita la fizic. vorbeste cu prt mele pe mess le cere id-ul vorbim ne imprietenim si ne cuplam e simplu:d Ochii fac toata treaba. trebuie sa stii cum se te uit in ochii lui si gata

succes
Funda?

| piciuk a răspuns:

La ceea ce ii iese in evidenta, normal. unii se uita la ochi, altii la sani, altii la fund si tot asa.depinde de persoana

| adela93 a răspuns:

La intelect.

| mikkhhell a răspuns:

Prima data la pantofi, dupa care o scaneaza in sus sa vada cat de elegant este imbracata, dupa aceea la constitutia corpului, culoarea si forma ochilor, parul si coafura lui, expresia fetei si in final inteligenta, dedusa dintr-o conversatie cat de cat banala cu ea fata in fata, pentru a observa si mimica fetei (daca raspunde fals sau adevarat la unele intrebari strecurate in timpul conversatiei).

| danc0ck a răspuns:

Chip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sani, fata; fund daca e cu spatele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am observat ca baietii ma privesc de jos in sus thinking
Adica mai intai la pantofi/incaltaminte laughing.
Eu primesc complimente cand sunt eleganta, si intorc mai multe priviri cu o tinuta eleganta decat cu una sport. [E si logic laughing ]
Daca ai sanii mari atentia baietilor acolo va fi concentrata laughing.
Intr'o zi aveam un decolteu generos si vorbeam cu un baiat, de fapt doar eu vorbeam cu el pentru ca el vorbea cu sanii mei oh go on.
Si in ultimul rand la intelect. happy
Dar nu trebuie sa fi o tocilara, banala care are drept motto " Invata si vei reusi ".
Trebuie sa fi deschisa, amuzanta si sa ti piept oricarei provocari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sani, picioare, fund...

| ღTootydeCoolღ a răspuns:

Poi depinde acum. Daca fata este in fata lui se uita mai intai la fata si sani, apoi coboara cu privirile spre picioare, dara daca este cu spatele se uita la coapse (posterior big grin ), cam asta ar fi toata explicatia, deci fata, sani si posteriorwinking
Fundaaa?

| Cheeryda a răspuns:

Parerea mea este ca: An primul rand la fizicul acelei fete deoarece ia atras antr-un fel atentia si an al doilea rand la cum este anbracatawinkingwinkingwinking

| mikivip a răspuns:

Deci parerea mea laughing, la ce ma uit eu. In primul rand corpul, degeaba esti intelectuala daca arati ca o combina frigorifica, sau de altfel foarte slaba, femeia shnur. Apoi la aspectul fetei, conteaza foarte mult, de asemenea si aici, degeaba ai un corp frumos daca fata lasa de dorit... Sunt genuri si genuri de baieti, fiecare are gustul lui, fiecare se uita la altceva. Eu unul sunt o persoana care umblu zilnic prin oras, mall-uri, zone aglomerate, fast-food, caffe, bar, club. De toate, si asta este criteriul prin care aleg eu o fata, Inteligenta ultima, serios, inca nu o iau de nevasta, ca sa imi trebuiasca intelectualitate, pe aia o cautam pe la 28-30 de ani! Mult succes, te pup :*