| qiunZJDX a întrebat:

Ce statiune de pe litoralul romanesc imi recomandati? Am auzit ca Eforie Nord/Sud sunt mai linistite. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| LimFao a răspuns:

Eforie Sud are o plaja cam murdara. Iti recomand pentru relaxare Eforie Nord sau Neptun. Pentru distractie cea mai buna e Mamaia iar pentru nudisti Vama Vechelaughing. Fundita?

13 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

Cap Aurora si Jupiter.sunt foarte frumoase si parca marea arata mai bine acolo la eilaughing) Iti pot recomanda si un hotel doua... California si Delta

| PolaruV8 a răspuns:

Salut eaff125! Eu sunt din Navodari,dupa parerea mea cel mai frumos este in mamaia, dar azi am fost si in cealalta parte a litoralului, inspre Eforie Nord -Techirghiol dar tot mai frumos este in mamaia! Mult noroc!

| anonymousxD a răspuns:

Neptun,Costinesti,Vama Veche chiar si Mamaia este frumoasa dar in unele locuri! ^ ^
Sper ca te.am ajutat :*

| BlackR0se a răspuns:

Eforie Nord big grin
Toti colegii mei au mers acolo xD
Si eu, bineinteles :]]

| Pukka a răspuns:

Eu ador sa merg in Saturn :X

| cristinaxt a răspuns:

Ptr distractie COSTINESTI aici sunt multi tineri etc etc
ceva mai linistit da eforie-liniste sau mamaia e mare si sunt oameni asa pe la 30-40 de ani... iar navodari pentru copiihee hee

| CiicxuBăă a răspuns:

Vino la Constanta. Este destul de frumos aici, sunt putine, chiar foarte putine alge in apa pe la mal, in rest nu sunt. Lumea se aduna pe la ora 10-11 dar niciodata nu se face aglomeratie. Mereu este loc ff mult happy

| hardy1 a răspuns:

Eforie nord

| yngerash_4642 a răspuns:

Eforie nord este foarte linistit si frumos.Eu acolo merg mereu si meritawinking...inafara de sambata si duminica cand apar BuKuReStEnI!

| pissy13 a răspuns:

Tieas recomnda sa mergi in Jupiter chiar daca nu-s hoteluri de lux este o apa de vis.

| AFR81 a răspuns:

Iti recomand din toata inima Mangalia.

| costy75 a răspuns:

Da este mai curat fata da alte statiuni

| angel4ever_7366 a răspuns:

La neptun e cel mai misto si sunt multi familisti