| Lucyus_8602 a întrebat:

Ce statiune de pe litoralul romanesc imi recomandati? Una in care sa va fi simtit bine si sa fie conditii de cazare decente.

13 răspunsuri:
| Emrys a răspuns:

Mamaia sau Costinesti

| Luori a răspuns:

Mie mi-a placut mult in Eforie Nord. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lucyus_8602 explică:

» ℓøяε in Eforie Nord am fost acum 2 ani si chiar mi-a placut, bine, a fost si hotelul unde m-am cazat pus bine la punct si plaja curata. Ma gandeam sa merg anul asta intr-o alta statiune si vroiam sa mai vad pareri.

| ikram a răspuns:

Costinesti (conditii de cazare bune la preturi decente, plaja si apa relativ curata)

| BountyLoverXD a răspuns:

Am fost la Satur, si la Neptun, dar la Saturn era mai fain, mai ales ca era hotelul chiar aproape pe plaja marii, pe cand la Neptun (la 6 ani am fost la Saturn deci nu mai imi amintesc hotelul, dar la 9 ani am fost la Neptun) la hotelul Terra era departe de mare:mai intai treceam o strada, apoi o mica padurice, ca ceva parc, apoi un lac destul de mare, iar abia apoi era marea, iti propun sa te duci la saturn caci acolo plaja era mai faina, iar apa mai limpede, si mai multi pestisori.

| Adela50 a răspuns:

Saturn.Merg in Saturn de 6 ani si nu regret. 5 ani am stat la hotel, iar dupa aceea in gazda.Nu era scump, conditiile erau destul de bune, bineinteles acel batran avea : vila:apartament. Avea dupa aceea o camera cu baie, frigider mic, iar dusul era in curte, iar apoi avea o camera simpa, iar la 4 camere era baia pe hol.Desigur afara avea bucataria si o puteai folosi oricand.Gazda era de treaba: Un batran Nea-Mitica si sotia lui.Erai aproape de mare, in 5 minute ajungeai, daca o luai printe blocuri mai putin.Eu mai am numarul de telefon, daca vrei mai multe detalii despre Saturn, Mangalia add the_best_girl1808

| cristim24 a răspuns:

Mangalia si 2 Mai. Incearca 2 Mai (pentru cazare) si Vama Veche (pentru diXtractzie). E super. daca iti place la cort Vama veche si 2 Mai. Faci ce vrei, cu cine vrei, fara sa vrei!

| cmm a răspuns:

MANGALIA, daca scot Mamaia din discutie din cauza de preturi. Mangalia are distractii si preturi decente, e curata si sigura.

| addicting a răspuns:

MAMAIA:hotel victoria! raiu pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca www.casafina.org

| Lolittaa a răspuns:

De cand ma stiu merg la saturn nu ai sa vezi plaje mai frumoase si cazare mai buna hotelul este foarte aproape de plaja dar au niste plaje atat de curate incat nici nu iti vine sa crezi ca esti in Romania

| mickeye a răspuns:

La Neptun sau Costinești.