| TheWalker11 a întrebat:

Ce tara ati vrea cel mai mult sa vizitati si de ce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

China. Contrastele existente, istoria si atractiile arheologice si minunile naturale sau artificiale.

11 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Franta pentru ca am ce sa vad:
1. Turnul Eifel.
2. Louvre-ul
3.Castelele de pe valea Loarei (sunt genul caruia ii plac cavalerii si toate cele...)
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Japonia. Pentru ca îmi plac traditiile si...totul pe scurt.

| syd2 a răspuns:

Deja am vizitat-o adica o vizitez si acum si sunt foarte fericit, ma aflu in Italia in moment.

| Mishelle173 a răspuns:

Coreea de Sud, deoarece ma atrage cultura lor si as dori si limba s-o studiez.

| princess004 a răspuns:

Turcia.

| Croampa a răspuns:

Japonia pentru traditii si anime
SUA/ UK pentru a vedea cum sarbatoresc ei Hallowen-ul! big grin

| Sociopat a răspuns:

Toate tarile din Regatul Unit, Statele Unite ale Americii si Canada.

| doreal a răspuns:

Anglia

| 愛日本 a răspuns:

Japonia (orase mari,frumoase,moderne,mancare diferita deosebita,cultura superba, peisajele paradisiace si multe altele)
As mai vrea sa vizitez Singapore, Filipine, Thailanda, zona Indoneziei si Australia.

| Xpressurself a răspuns:

Fiecare tara are ceva ce merita vazut.

| andrada1000 a răspuns:

In India, pentru ca iubesc traditiile de acoalo