| moonlight2134 a întrebat:

Ce tara v-ar placea sa vizitati, si de ce? happy

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Germania. am fost marcata de faptul ca germanii dupa razboi au ridicat totul din temelii. sunt niste oameni extraoridnari cu foarte mult bun simt. e o tara foarte civilizata.limba germana nu e foarte greu de invatat.am avut noroc de o profesoara nemaipomenita care nu m a invatat doar limba ci si istoria germaniei.si asta m a influentat foarte mult in alegerea mea.

8 răspunsuri:
| AstaMicu a răspuns:

SUA!
Si nu cred ca mai este nevoie de explicatii!
Funda?

| Alinnutza07 a răspuns:

Toate smugbig grin

| TI a răspuns:

Buna!
Sincer, mi-as dori sa vizitez ori Anglia ori India!
Dar intr-adevar mi-as dori sa vizitez mai mult India! Nu sunt cine stie ce explicatii, doar ca mi se pare o tara mai speciala! Una in care nu are importanta cum arati sau hainele cu care te imbraci! Conteaza sufletul! Sufletul pe care il ai si cat de bun sau rau e! Asa te judeca idienii. Cel putin, asa spun eu. Din cate am citit despre ei. happy. Deci, ramane India! Si intr-o zi o sa ajung acolo! Nu o sa ma dau batuta! big grin.
Dar tu?! happy.

| mmary a răspuns:

Cred ca Indiahappy. pentru cultura lor pentru felul lor minunat de a darui magie oricarui lucru neinsemnat.pentru simplitatea firii, pentru credinta lor... mi-as dori foarte mult sa ajung acolo intr-o buna zi...happy

| Silver_2459 a răspuns:

Eu as vrea sa merg in Amsterdam fiind tara drogurilor as baga in mine pana as adormilaughingiar cand m-as trezi m-as duce la un bordel si as face sexlaughing

| moonlight2134 explică:

Eu ca si eek, iubesc germania happy! As vrea din suflet sa o vizitez mai amanuntit. Prima data cand am fost acolo eram in trecere si nu prea am vazut multe. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea cel mai mult sa vizitez Japonia (Tokyo, Kyoto etc), Marele Canion, Argentina si Caraibe :)
Apropo, vreau sa le recomand si eu celor pasionati de turism o comunitate inchegata pe Facebook: ZGlobii. Multe stiri simpatice despre calatorii, aventuri si impresii. Check it out: http://www.facebook.com/pages/ZGlobii/184656708226471

| BAM_7947 a răspuns:

Mmmm eu unul vreau sa vizitez cat mai multe tari pentru ca imi place sa calatoresc. pana acum am ramas foarte placut impresionat de ESTONIA. Am vizitat Anglia, londra e un oras interesant dar mult prea aglomerat si plin de toate natiile. Cipru iar este o tara frumoasa dar numai daca vrei sa mergi la bronzat...in rest nu ai prea multe de facut sau de vazut.