| Sclipiciosu a întrebat:

Ceao, Voi cand cand credetsy ca vine Primavara caj vrea si eu sa plec undeva ...Cu rolele de exemplu big grin

A S T E P T

Răspuns Câştigător
| Triunghi a răspuns:

Primavara poti face muuuulte poze deoarece natura este ft interesanta. happy

Poti merge cu bicicleta...

De asemenea poti sa pictezi in gradina/pe balcon pentru a te inspira din natura.

Mie nu imi place primavara si, cel mai probabil, voi sta in casahee hee

2 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Semnele primaverii o sa se vada cred ca dupa 5-6 martie, iar temperaturile de peste 18 grade Celsius vor veni pe la sfarsitul lui martie.

| dany3la a răspuns:

Acum in luna Martie o sa vina primavara(cam pe 10-15 martie cred).