| Macryna a întrebat:

As vrea sa plec undeva cu unul/una dintre voi unde ati vrea sa mergem?batting eyelashes oricum undeva romantic! big grin

Răspuns Câştigător
| Seducatorul a răspuns:

Irak sau Hawaii? Alege unde vrei sa mergem?

| Macryna explică (pentru Seducatorul):

IRAK imi place sa traiesc periculos cool

36 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Iubirea o să arate că și femeile râgâie.

| Macryna explică (pentru pinguinuVerde):

Drace cel mai ciudat si scarbos raspuns laughing)))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as duce in Monaco, draga mea! Poate nu e tocmai romantic.E extravagant.Dar ti-as arata cum ar trebui sa fie tratata o femeie adevarata!

| Macryna explică (pentru anonim_4396):

La 13 anisori sunt o adevarata femeie! Ai dreptate! Si nu am fost la Monaco dar am fost la Paris e pe aproape laughing))) pfffffff unde mai gasesti barbat care sa stie cum sa se comporte cu o femeie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost devorata de tantari in timp ce admiram luna de argint,,., si vorbeam de economie, in cuibusorul meu drag.
Imi ajunge atata romantism pe seara asta.

| Fernando9Torres a răspuns:

Eu plec in Croatia, vii cu mine?
http://giphy.com/gifs/8ef68WfQPpwVa

| DarkAndDreary a răspuns:

La biserica.

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

La crucea caraiman e aproape de mine laughing)) bine e la busteni eu sunt la campina da e aproape

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Macryna):

Pai vezi? Ce mai astepti? laughing

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

Da' vi si tu da? laughing))

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Macryna):

Ce sa caut eu in biserica? laughing

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

Sa te spovedesti pacatoaso! laughing))))))))) daca vrei sa te si casatoresti! laughing))))) cu flufy catelusu lu pretina mea a mai buna laughing))))

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Macryna):

Pacatoaso?
Lumea crede ca sunt fata?

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

Drace esti baiat? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sincera sa fiu m-am mai confruntat cu o astfel de problema am confundat o fata cu un baiat dar in acest caz te casatoresti cu mine? :->batting eyelashes

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Macryna):

Dar de ce credeai ca sunt fata? laughing
"casatoresti cu mine?"
-Uhm...am iubita

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

Scuze frate nu stiam nu te simti prost eu am gresit dar totusi imaginea asa dadea de inteles

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

Eeeee da da asa zic toti laughing))))) si e vina mea ca ai o poza de fata? laughing) hai nu te supara pe mine hai te rog daca te superi nu te mai duc pe machu pichu!

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Macryna):

Nu ma supar laughing
Mi s-a mai intamplat.

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Macryna):

Poza de fata? laughing

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

Awwwwwwwwwwwwww ce dulce nu se supara pe mine odododdo si ca sa nu se mai intample schimba poza si pune una care sa arate ce barbat adevarat esti! B-)

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

Aia i poza de fata ma! pune una ceva mai mascunlina ma! laughing))

| DarkAndDreary a răspuns (pentru Macryna):

De ce ar fi poza de fata? laughing
Daca as pune una cu un barbat musculos lumea ar crede ca sunt gay laughing

| Macryna explică (pentru DarkAndDreary):

E poza de fata pentru ca este o fata in poza si te rog daca vrei trimite-mi mesaj pentru ca nu-mi apare aici in conversatie si imi arata pe mail partial ce ai scris deci trimite-mi mesaj happy

| SabinaQueen a răspuns:

Milano sau Paris. Alegerea e a ta.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Nu ma lua pe mine! Eu vreau doar sex!

| Macryna explică (pentru HaLoGeNNN):

Nu ai pic de sentiment! laughing))))))))) raule! rolling on the floor)))))

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru Macryna):

Stiu! Trist sad

| Macryna explică (pentru HaLoGeNNN):

sad eeeee dar asta e trebuie sa ne resemnam viata merge mai departe laughing

| Athée a răspuns:

In Bangladeș, in mod clar.

| Macryna explică (pentru Athée):

Nu stiu unde e asta dar am haine facute acolo laughing))))))

Răspuns utilizator avertizat
| ℓανιηια a răspuns:

La cimitirul vedetelor. CHIAR VREAU SA MERG puppy dog eyes