| Raluca591 a întrebat:

Cei care ati fost in Istanbul, ce impresii aveti? Imi puteti da detalii despre cazare etc?

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Pfui, nici sa nu mai aud!
Nu stiu pe unde stau altii. Dar noi am stat undeva (chiar central) unde baia era comuna, iar patronul ne-a cerut a doua zi pret dublu. Am refuzat, pentru ca platisem in avans cat ne-a cerut. Cand ne-am intors pe la pranz din oras, am gasit lucrurile aruncate afara. Abia le-am recuperat, ca nimeni nu stia unde sunt. Ne-a pierit pofta sa mai vizitam Istanbulul si ne-am grabit sa mai prindem un autocar catre Bucuresti.