| gym77 a întrebat:

Cel mai frumos oras din Romania?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sibiu

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUCURESTI big grin normal... orasu unde poti face absolut ce vrei si ai totul la dispozitie big grin ...bani sa ai ca nu-i problema ai pe ce sa-i dai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mizilu sau gheboaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara

| Antrax a răspuns:

Eu cred ca e Brasov e ata de romantic seara sa te uiti de sus cu luminile acelea:X:X:X care stralucesc:X

| domidoc a răspuns:

Evident si definitiv, Timisoara!

| cosm1n_9149 a răspuns:

Sibiu

| eu_3271 a răspuns:

Cluj si Sibiu. chiar nu pot sa aleg intre ele

| claudiu_7386 a răspuns:

Este evident ca fiecare va vota pentru orasul sau natal cum si pentru mine cel mai frumos oras este Iasi dar fiecare oras din Romania este frumos si are ceva special. Daca ar fi sa nu aleg orasul natal aleg Sibiul.

| Irini a răspuns:

Sweet Constantza big grin

| PaRaZiTu a răspuns:

Timisoara clar si fara nici un dubiubig grin

| gym77 explică:

Sibiu Normal

| roinsect a răspuns:

Targu-Mures

| todierut a răspuns:

Dupa numararea voturilor Brasovul si Timisoara sunt cele mai frumoase happy

| hatmatuki a răspuns:

Ar fi incorect sa spun ca Toplita (orasul meu natal) sa fie cel mai frumos ( nu ca nu ar fi tongue) Am vazut mai multe orase din Romania, asa ca m-am gandit la un top 3 in opinia mea big grin
locul 3: Gherla
locul 2: Timisoara
locul 1: Piatra-Neamt

| alex1936 a răspuns:

Fratilor fara dar si poate Brasov, si pe langa faptul ca locuiesc in Brasov va mai dau un motiv sa fiti siguri de asta.cititi asta va rog ca sa va convingeti : "Oraşul de vis", Braşov, câştigătorul competiţiei, a primit ieri diploma care îi confirmă statutul. La sediul primăriei municipiului, edilul George Scripcaru a primit, în prezenţa jurnaliştilor din presa locală, diploma "Braşov, oraşul de vis". Acesta a primit distincţia în numele braşovenilor, cei care au acordat voturile şi notele care au adus oraşul lor pe prima treaptă a clasamentului.
George Scripcaru: "Trebuie să am grijă ca Braşovul să rămână pe primul loc" Joi, 05 August 2010>