| KSD a întrebat:

Check-in-ul in aeroport este taxabil? precizez ca voi calatorii cu wizzair si sunt foarte setrsata deoarece e prima data pentru mine, si merg si singura. sunt din Arad

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KSD explică (pentru DespreTotPunctInfo):

tongue

| KSD explică (pentru DespreTotPunctInfo):

Ti-am dat acum, scuza-ma, am uitat big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

Nu.

| DayByDay a răspuns:

Nu, este gratis daca nu ai alte bagaje in afara de cel de mana. Si eu am calatorit in decembrie cu aceasta firma, tot singura, insa mi-am facut check-in-ul la agentia de unde mi-am cumparat biletul, dar cu 2 zile inainte de plecare. Bafta!

| awspam a răspuns:

Sa nu ai orgasm inainte laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa iti faci check in ul online, si daca nu ai bagaje de predat atunci nu mai faci absolut nimic la aeroport, doar treci de securitate

| KSD explică (pentru awspam):

Multumesc pentru grijihappy