| Iulian-Dorin_Movu_1995 a întrebat:

Buna, am făcut un check-in la compania Wizzair, dar din greșeală am trecut altă dată de expirare a CI, CI expiră în anul 2080, iar pe check-in este 1.1. 2021, nu știu exact dacă este greșeală de la mine însă nu putem selecta alt an decât 2041.
E posibil să fie probleme la aeroport?
Mulțumesc mult și numai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca nu expira la 1.01. 2021, asa cum ai scris, aceasta data deja a trecut, ci in 2041.
Nu este nici o problema daca datele personale, seria si nr. CI sunt in regula.