| Eugen070600 a întrebat:

Cine a fost pe Transfagarasan si pe transalpina eu am fost pe Transfagarasan Dar vreau si pe Transalpina. E mai frumos?

Funda!

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Eu am fost pe ambele, nu stiu daca se pot compara. Sunt foarte diferite. Transalpina are punctele ei tari, e foarte inalta, e alt gen de vegetatie, alt fel de peisaje.

3 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Lumea zice ca e mult mai frumos pe transalpina, dar mie sincer nu prea mi-a placut, mi se pare mai frumos pe transfagarasean... daca ai ocazia sa te duci pe transalipina, du-te pentru ca si acolo e frumos

| TheDarkDragon a răspuns:

Uita-te pe net, dar oricum, nu iti strica sa incerci sa mergi si pe Transalpina

| Omulrational a răspuns:

Eu am fost acum cateva saptamani pe Transalpina si cu nimic nu a parut mai frumos ca pe Transfagarasan, e un drum simplu.La televizor e o reclama inutila, dar daca tu vrei poti sa te duci.