| Indira_Zeadin_1970 a întrebat:

Cine este din Constanta si ma poate ajuta si poate sa imi dea directii? Am nevoie sa ajung pe strada Stefan Mihaileanu. Ce RATC uri pot folosi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gmaps prietenul cel mai bun. Chiar si cei din CT nu te pot ajuta ca ar trebui sa ghiceasca de unde vrei tu sa ajungi acolo

| Aasdfghj a răspuns:

Nu sunt din Constanta dar eu cand am nevoie sa ajung intr-un anumit loc, indiferent de oras, caut site-ul transpotului in comun din acel oras. Pentru Constanta este RATC si site-ul lor este acesta http://www.ratc.ro/trasee/ Te ajuti si de google maps. Cand dai zoom pe harta o sa vezi mici iconuri albastre pentru statiile autobuzelor, dai click si o sa vezi care sunt cele care opresc in statia respectiva.