| biankiasi a întrebat:

Cine merge in vara asta in Turcia? Am auzit ca e frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost anul trecut la Kusadasi si a fost super, am fost la Adaland (gen Aqua Magic, au si delfinariu-super) si am inotat cu delfinii happy
Este foarte cald, iar la ei soarele apune "in apa" nu rasare, cum se intampla la noi, mi s-a parut interesant. Sa te tocmesti bine cu turcii ca le place daca te pricepi si poti lua un produs la mai putin de jumatate de pret.
Poti face si scufundari, ca fraiera nu m-am dus dar data viitoare o sa o fac, sa nu uiti sa incerci si boat trip-urile lor. Serviciile la ei sunt mult mai bune decat la noi, sa iti cauti un hotel de 4 stele, o sa gasesti la preturi bune.
Noi am fost cu masina si am facut 22 ore big grin daca ai bani de avion iti recomand avionul.
Vacanta placuta

9 răspunsuri:
| anonim a răspuns:

Ok.eu vand bilete.ma luati?rolling on the floor

| nena78 a răspuns:

Intradevar este frumos dar depinde siunde anume te duci, eu am fost in Istambul capitala

| andi a răspuns:

Daca gasesc pe cineva am sa merg, dar singur nu am cum... o sa ma ratacesc.big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capitala Turciei este Ankara, des se face confuzia ca ar fi Istanbul (capitala istorica) happy

| claudya a răspuns:

As merge si eu da nu pot de examene....in Ankara sun niste locuri super....merita vizitate...concediu placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi o lista cu hoteluri din Turcia la adresa http://turcia.viaromania.eu

| dinusinziana a răspuns:

E frumos, dar orice-ai face, nu te duce la istambul...noi am fost jefuiti acolo.happy

| dispe a răspuns:

Eu merg in sept in Antalya 10zile la CORNELIA DIAMOND. Oriunde merita in Antalya zona Belek dar alege minim 4 stele ca sa nu ai surprize. Concediu placut!

| xKathrinexD a răspuns (pentru dispe):

Si eu tot la Cornelia Diamon ma duc anul asta. Am mai fost la Conelia Deluxe pana acum de 4 ori. Apropo, la DIamond este frumos?