| ExotikGirl a întrebat:

Cine o fost vreo data la Moskova?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Gramatica asta.sigh
Eu nu am fost la Moskova, dar mi-ar placea sa merghappy

by daiiwinking

| VladDu a răspuns:

Si eu as vrea sa mergbig grin

by eu

| asya a răspuns:

Invata limba romana(in special gramatica), apoi engleza si apoi calatoreste!

| Letytzy@ a răspuns:

Mi-ar placea sa merg in Moscova....nu am fost niciodata

mira
| mira a răspuns:

Am fost.Are monumente si muzee celebre.Totusi nu este un oras frumos.Mandria rusilor este Sankt Petersburg si au dreptate.Este considerat Venetia Nordului.

| Sabwy a răspuns:

Eu ma duc de craciun

| ExotikGirl explică:

Asya is multumita de gramaticaa mea :p cum vreau asa scriu

| a2 a răspuns:

Eu am fostlove struck e minunat chiar mi-a placut ffff mult... numai ca era cam frig :-s mai ales ca am fost in decembrie happy

Răspuns utilizator avertizat
| CevaNormal a răspuns:

E ok, dar nu intra-tit ca sa fie ceva coplesitor, mai bine europa decat Russia

| ExotikGirl explică:

Andy ...ha ha ha ...am fost la lectii de limba romana:p
Nuti place ceva in gramaticaa mea... tini parerile tale acasa

| EUSIATIT a răspuns:

Eu de 3 ori ce te ar interesa ...in general e ffffrumos ai ce vizita... e ok

| ExotikGirl explică:

EUSIATIT pur si simplu intreb! Imi e interesant cita lume a fost acolo... ca si eu acolo am fost de 3 ori:p

| NikolasXD a răspuns:

Eu nu sad