| deziluzie a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu niste informatii legate de casele prefabricate? De unde pot sa-mi comand una?
Aproximativ cat costa? Sunt bune, trainice? Pot sa comand pe internet direct din Ungaria?
Va rog dati-mi orice informatie aveti despre acele case. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| stefy14 a răspuns:

Da casele prefabricatesunt bune, si eu m-am interesat pentru ca vrau sa imi pun una pe terenul meu de pe malul Dunarii. Prietena mea a luat sunt trainice, bune pret 30. 000 de euro. Nu comanda din Ungaria acelea nu sunt bune comanda de pe net dar din Germania, Austria sau Franta.

1 răspuns:
| mimi_8809 a răspuns:

Http://www.caseieftine.org sau www.mobinstal.ro sau www.case-de-lemn.com SAU http://www.casedelemn.org/ SAU /www.ansonia.ro si probabil ca mai sunt. poti sa cauti pe net oferte sunt; eu zic ca sunt mai bune din lemn masiv