| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre casele prefabricate? Calitate, pret... este cineva care are asa ceva?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Da sunt bune calduroase usor de montat am dus o casa asa in camion si intr-o luna si ceva a fost montata si gata in strainatate. nu cred ca ar fi ei de acord cu ceva ce nu e tocmai bun si nu ar locui in ele la ei toate sunt asa si le monteaza repede si nu au probleme, e si mai ieftin sunt si bune izolante.

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnule prefabricate inseamna exact cea ce vor sa dovedeasca,"fabricate"dar de mai multe ori.deci rezistenta mai apropiata de zero decit de adevaratul standard

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu este nevoie de stiut ceva. 99% din blocuri sint facute din prefabricate. In lumea civilizata si casele particulare se fac din asa ceva. Motivul? Calitate superioara deoarece prefabricate sint facute industrial, cu muncitori specializati si in conditii optime, rapiditate in montaj pe santier, costuri reduse. Acesta este viitorul. Din orice material se face o casa, se poate prefabrica. Daca vreti sa cititi :http://www.capital.ro/......05300.html