| ElaGabriela a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie cum este in tabara oglinzi? funda!

4 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Buna.
E destul de ok. Uite un site unde poti citi mai multe: http://www.descopera-judetul-neamt.ro/Statiuni/statiunea-oglinzi.html.

| teonel2 a răspuns:

Este foarte frumos! Cladirea e cam veche, ce-i drept, si uneori nu e apa calda, dar s-au mai construit de curand niste cabane.La intrare e o cabana nou-nouta, paturi supra-etajate, TV, apa calda.Mai in spate se afla Vila nr.1, 2,3, si ele tot noi.Acolo sunt camere de 6 pers., sifonier, baie, 2 ferestre.Sala de mese cu mancare foarte buna, cam cum face mama ta acasa, doar ca sunt si mai bune big grin.
O zi buna sa ai!

| Baban_Nicolae_1965 a răspuns:

Conditiile din tabara sunt foarte bune. Profit de ocazie sa transmit felicitari doamnei Maria si intregului personal pentru mentinerea taberei la standarde ridicate.
O apreciere foarte scurta: bunatate, devotament, experienta, PROFESIONALISM.