| AliceAmy18 a întrebat:

Sunt Amy din Braila si pe 18 iulie plec in tabara. Anul acesta mergem la Oglinzi, judetul Neamt. Cei care mergem se incadreaza intre 13 si 16 ani si as dori ca cei ce au mai fost sa imi spuna cum s-au distrat, cum sunt camerele, mancarea si ce poti face pentru a nu te plictisi. Am auzit un zvon cum ca ar fi si o piscina e adevarat? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Geotr a răspuns:

Eu am fost acolo acum 3 ani parca si si iti spun ca 99%(nu sunt chiar 100% sigura)nu are piscina.Camerele sunt super, eu am fost acolo de 2 ori si nu am vazut gandaci sau paianjeni sau mai stiu eu ce,totul ste foarte curat, mancarea este SUPER (de dimineata ai mic-dejun incarcat, la pranz ai 2 feluri de mancare plus desert si la cine este de obicei ceva usor) si plus ca ai in fiecare seara si o discoteca acolo(nu te gandii la disco disco,este ca o terasa unde baga muzica si dansezi),ai si un mic parculet,multa natura,langa tabara era o pesiune(de acolo ne luam noi lucruri de rontait),te poti plimba prin padure, se organizeaza concursuri si de fiecare data cand am fost cam pe la sfarsitul saptamanii s-a organizat un concurs de costume(deci te sftuiesc sa iti iei si un costum la tine, eu m-am deghizat in tigancabig grin)si oricum este super ai ce face chiar sunt niste conditii excelente plus ca bine-inteles ai si foc de tabara.aa.si sa nu uit ...acolo in curte sunt 2 vile in cea din spate ai baie proprie(stati mai multe in camera ca de fetele c fetel si baietii c baietii)si aveti bie proprie in schimb in prima parca nu era baie proprie parca era o baie pe un hol(sau ceva de genu)oricum pana si baia este foarte curata, in unele camere ai si TV, deci chia este superb plus ca sunt si multe lucruri de vizitat. Sper sa te distrezi!

1 răspuns:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda i-ati un bax de prezervative si nu o sa te plictisesti!