| Sorin_Dumitru_1968 a întrebat:

Cineva interesat de a merge in Zakopane? cu vizitare Cracovia si Auschwitz 2 zile, la intoarcere spre Romania, orprire pe la Miskolctapolca ( un fel de Felix), total 8-9 zile, max 10! Pret rezonabil...la cazare...deocamdata fara masa. Perioada 29 iulie- 8-9 august 2017. Ofer 2 max 3 locuri!

14 răspunsuri:
| TimSem a răspuns:

Sună interesant. Dar 8-9 zile e cam mult pentru ce spui că se vizitează...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce s ar lasa cineva racolat pe site uri gen TPU pentru asa ceva?

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai spus si un pret aproximativ e clar ca nu este prea rezonabil.

| mihai69 a răspuns:

Până la urmă, asta e o întrebare, sau o ofertă comercială?

| Sorin_Dumitru_1968 explică (pentru TimSem):

Imi pare rau... voi fi in concediu pe cont propiu nu prin agentie! De unde esti?

| Sorin_Dumitru_1968 explică (pentru suntserios):

Crezi ce vrei

| Sorin_Dumitru_1968 explică (pentru darrio2007):

De ce crezi asta? te inseli

| Sorin_Dumitru_1968 explică (pentru mihai69):

Oferta mea! Voi fi cu iubita in concediu pe cont propiu. Pt ca doresc prieteni si pentru ca este mai placut si mai ieftin transportul in gasca! Va rog fara rautati

| darrio2007 a răspuns (pentru Sorin_Dumitru_1968):

Spune pretul si te cred. Dar sincer.

| Sorin_Dumitru_1968 explică (pentru darrio2007):

Nu mai are rost discutia! Nu am sa-ti dau satisfactie pentru ca ai fost rautacios. O zi buna iti doresc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Sorin_Dumitru_1968):

Mda! E clar. Daca a fi rautacios inseamna sa nu ma las pacalit, sa stii ca ai dreptate. Aici nu vei gasi clienti daca vor citi acest ultim comentariu al tau. Succes la păcăleli. Pardon! La cautare fraieri.

| mihai69 a răspuns (pentru Sorin_Dumitru_1968):

„Oferta ta" însemnând că (în afară de transport) plătești toate cheltuielile?

| Sorin_Dumitru_1968 explică (pentru mihai69):

Fiecare le plateste pe ale sale...mie doar benzina ....si caut prieteni pentru asa ceva nu afacere

| mihai69 a răspuns (pentru Sorin_Dumitru_1968):

În acest caz, de ce ar alege cineva să meargă cu tine și nu și-ar face singuri concediul, așa cum vor ei?!? Nu te supăra, dar e greu să „agăți" așa, punând o întrebare fără detalii specifice, companioni de vacanță.
Majoritatea au alte preferințe / standarde / ba chiar și firi ce pot fi incompatibile cu oferta ta. Unii au deja prefigurat concediul pe 2017.
Mai pe scurt: nu cred că ai ales nici locul, nici metoda cele mai fericite pentru a realiza ceea ce vrei tu.
Succes și vacanță faină!