| SteeRYoSs a întrebat:

Cu ce tren se ajunge mai repede la Dragonul Rosu? Cu trenul Buc.Nord sau Buc. Obor? Si dupa ce am ajuns la gara cum ajung acolo? Trebuie sa astept vreun autobuz de la ei sau de unde este statia lor de autobuze? Nu vreau vreun link daca se poate sa stiiti exact cum pot sa ajung.!

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Trenul are statie chiar in mijlocul complexului D.R. de acolo te descurci.cum vii cu trenul Dragon 1-4 e pe dreapta si 5-8 pe stanga.