| GaNgSty a întrebat:

Cum aflu unde este blocul 52 nr 41 de pe bd tineretului? Adica sa nu ma duc pe la toate blocurile pana gasesc blocul 52 nr 41.
Funda!

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da, sau mai simplu intrebi un taximetrist ori te uiti pe maps.google.com

| 1fluturas a răspuns:

Unde o sa gasesti adresa Bld Tineretului, nr.41, acolo o sa fie si blocul. Cauta reper pe harta bucurestiului http://www.hartabucuresti.ro/

| noktambul a răspuns:

Foarte dificil de aflat laughing Intrebi pe trecatorii din zona apropiata, un taximetrist, un postas etc.

| zozoz a răspuns:

Uita-te pe maps.google.comwinking

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Poi nu, in primul rand trebuie sa ai un punct de reper,adica trebuie sa fie ceva mai comun prin apropiere si intrebi pers respectiva la care trebuie sa ajungi.
Daca nu se poate si tu vrei sa afli, intrebi pe cineva pe strada, dar si cred ca daca acostezi 2 pers, sunt suficiente pentru a afla unde trebuie sa ajungi!
Bafta
!