| raluca_rusti a întrebat:

Cum ajung la Amsterdam fara sa platesc biletele foarte scumpe pe care le au cei de la KLM? Ei sunt singurii care zboara din Bucuresti? Nu exista vreun low-cost?

Răspuns Câştigător
| veronica_nicolae a răspuns:

Nu, sunt singurii. Nu exista low-cost-uri. Nici din Romania si nu prea sunt nici din alte parti. In Olanda nu prea zboara low-cost-uri. Banuiesc ca taxele de aeroport sunt foarte mari la ei si de aceea si KLM-ul ti-a dat un pret ridicat.

4 răspunsuri:
| ovidiu_georgescu a răspuns:

Zboara pana in Belgia si de acolo ia trenul pana la Amsterdam. Poti zbura la Brussel cu BlueAir sau cu WizzAir.

| vlad_ruta a răspuns:

Ia avionul pana la Dortmund. Poti zbura cu WizzAir iar de acolo mergi cu trenul.

| ana_maria_ionescu a răspuns:

La Amsterdam mai zboara Malev-ul cu schimb la Budapesta. Se sta cam mult in aeroport, cam 5 ore dar e mult mai ieftin decat KLM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia`o pe jos