| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung ieftin in Amsterdam?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incearca sa-ti rezevi biletul pe net pe www.iavion.ro pentru aprilie KLM 279, 36 euro, iar pentru iulie sunt ceva ceva reduceri... incerca. Mai ieftin ar fi cu autocarul (237 euro cu Variant Travel)dar faci enorm (cam 3 zile... nu cred ca merita diferenta de pret), iar cu masina pe langa benzina ai o gramada de taxe de autostrada, cazari intermediare si timp de pierdut pe drum + oboseala pentru ca pe autostrada oricum nu prea ai ce sa vezi. ( pe un traseu recomandat de ViaMichelin 2226 km din care 1647 km pe autostrada...(nu uitati ca o zi va ia numai sa iesiti din Romania)

| otypa a răspuns:

Cu pejoul, sau cu bicikleta

| leluc a răspuns:

Cu masina plina de prieteni. Costurile ajung la 100 euro de persoana dus intors, facand cheta pentru benzina. Am fost eu cu o masina diesel cu consum de 8/100 km

| J7anine a răspuns:

De unde? intra pe net la cheap flights sau alte companii low cost gen ryanair.

| razvanbigstar a răspuns:

Cu un singur foc. poti ajunge unde vrei tu...mai ales la amsterdam...ca e mama focurilorhappy