| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung din Bucuresti in Amsterdam?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Cel mai rapid este cu avionul - cca 3 ore in cazul in care se placa cu o cursa directa Bucuresti Otopeni (vezi KLM - pretul biletului incepe cu 290 euro - am vazut acum o oferta de la volare)
cu trenul - cea mai scutra ruta din punct de vedere al km (2380 km) ar fi Bucuresti - Timisoara - Curtici - Budapesta - Viena - Franfurct - Amsterdam) nu stiu daca e si cea mai rapida ( trebuiesc gasite cele mai bune legaturi )
cu autocarul ( am vazut oferte de 237 euro dus intors oferite de Variant Travel ) dar cred ca se face cam 3 zile
sau cel mai frumos e cu masina... asa poti vedea o parte din Europa, opresti unde vrei, vizitezi ce-ti place si dormi unde ai chef
acum depinde cat timp ai la dipozitie

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu avionul, cu trenul, cu autocarul sau cu masina personala.

cristian
| cristian a răspuns:

Poti merge printr-o firma de turism sau poti merge pe cont propriu.

assiris
| assiris a răspuns:

Poti merge si pe jos doar ca ajungi mai tirziu.

| kh1ss a răspuns:

Pai ai 3 solutii... cu avionu, cu masina sau cu pe josu tongue

| Ben. a răspuns:

Cel mai ieftin este sa zbori la zaventeem(belgia) si de acolo ai de condus 3 ore pana la amsterdam, sau 2 ore pana la haga.

| Paula a răspuns:

Cu avionul, dar nu's sigura [-x laughing