| addicting a întrebat:

Cum e hotelul lotus din mamaia, si daca nu ai masa inclusa unde poti manca ieftin in zona; mentionez ca am stat numai in zona central-nordica cam pe unde e victoria si nu prea stiu; cine imi spune mai mult si imi da img ii dau funditahappy

2 răspunsuri:
| ciprianhotz a răspuns:

In mamaia se mananca cel mai bine si la un pret acceptabil la bela italia in fata la hotel dacia spre plaja, este o terasa super relaxanta si patronul este cantaret de muzica usoara si in fiecare seara sunt numai vedete si garda veche si se mai si canta este super ex: pizaa rustica care este imensa nu o poti manca singur 15 + o bere

| EXIMTUR.RO a răspuns:

Salut,

Mai multe informatii gasesti in capatul paginii: http://www.eximtur.ro/MAMAIA/HOTEL-LOTUS--0/0/54/44/15/0/1--1/463.html
De asemenea, pe aceeasi pagina poti sa faci si rezervare la hotelul Lotus.

O vacanta cat mai placuta!