| RobertGheorghe a întrebat:

Salut TpU! Am fost aproape toata viata la Mamaia si am fost ultima data anul trecut, dar in sud, in zona complexului Mediteraneean. Am fost de 3 ori la hotelul Bicaz-Pirates Resort si as vrea sa revin, dar nu stiu cum mai este plaja acolo. Este exact langa hotelul Vega. Ma intereseaza cam cat este plaja de lata, ce e amenajat pe ea, cat de lina este intrarea in mare si cat de fin mai este nisipul. Sper ca am au fost oameni prin zona si ma pot ajuta. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In zona hotelului Vega este zona cu plaja largita plina de scoici si valurita

| sierra1 a răspuns:

Anul ăsta practic incă n-a inceput sezonul, abia ce vine vacanță. Dar cred că tu ești cel mai in măsură să ne spui doar spui că ai "fost aproape toata viata la mamaia,... fost iltima data anul trecut"