| Graham2001 a întrebat:

Cum este in Munchen? Ma adresez persoanelor care au fost acolo si pot sa intre putin mai mult in detalii.

3 răspunsuri:
| Blackkpanda66 a răspuns:

Nu e atat de mult de vazut.

| utilizatornou18 a răspuns:

Este unul dintre cele mai frumoase orase ale Germaniei, desi este multa aglomeratie si sunt multi migranti. Periculos tot in acelasi timp datorita refugiatilor care au facut ravagii pe acolo. Locuri de vizitat pe care le recomand sunt Olympiapark, Siegestor, Königsplatz, chinesicher Turm, Nymphenburg Palace, Mandarin Oriental, Cuvvilies Theater..etc. Chiriile sunt destul de scumpe fiind un oras atat de mare dar sunt unele accesibile care sunt mai retrase. Tot felul de specii intalnesti pe strada, unii zici ca-s extraterestri iar femeile au renuntat la o mare parte din haine. Barbatii imbraca haine de femei si asa mai deprte. Sunt multe magazine ieftine de tot, multe restaurante și discoteci. As zice un mic New Yorkhappy sunt o groaza de clădiri extraordinare tot felul de ștrand-URI de Cinema-URI extrem de mari. O groaza de metrouri autobuze și lista continua. Merita vizitat

| einsteinchen a răspuns:

Iti recomand Oktoberfest la Munchen, spectacolul papusilor din ceasul primariei vechi la 11:15 dimineata. Distractie placuta!