| overdose90 a întrebat:

Cum este vremea in Grecia in aprilie, este cald? Dar apa marii?

6 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Vremea este calda. Apa marii de asemeneahappy

| tania77 a răspuns:

Acum depinde de la an la an, dar in general este destul de cald in luna aprilie, tin minte ca acum doi ani a plouat destul de des in luna aprilie, in schimb anul trecut de 1 mai am facut plaja si chiar baie in mare, apa era acceptabila (calduta). Depinde si in ce zona a Greciei vrei sa mergi, eu iti doresc sa ai parte de o vacanta cu mult soare!

| annaliana a răspuns:

Eu stau in Kalamata(Grecia)si e foarte cald, cel putin anul trecut asa a fost.Si apa e la fel.

| andy_3924 a răspuns:

In aprilie e intre 15-20 grade. Depinde cat de mult tine iarna happy
Apa ar trebui sa fie cu cateva grade mai rece decat afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum este vremea în Grecia in lunile februarie, martie 2011?

| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

E canicula...eu locuiesc in kalamata.