| simina a întrebat:

Cum faci de pe net o rezervare la o pensiune din tara? Trebuie sa le virezi intr-un cont o suma de bani? Si cat sint de seriosi sau pot sa se rasgandeasca si greu sau imposibil sa mai recuperezi banii?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Pai cam asa se face de obicei. Dar ei iti trimit o factura doar nu le trimiti banii si gata. Insa, sunt pensiuni, vile la care nu este nevoie sa platesti pentru rezervare. O faci si gata. in cel mai rau caz o platesti atunci cand o anulezi. Cauta pensiuni unde nu trebuie sa platesti rezervare...sau daca nu gasesti nu iti fa probleme sa iti faca factura pe numele firmei si nu este nici o problema.