| dulausmax a întrebat:

Cum pot face rost de o viza permanenta in America dar daca cunosc pe cineva care sta acolo ma poate baga el in America ca cetatean american?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In baza unei invitatii de la cineva de acolo, poti merge.Viza permanenta nu o poti obtine de la inceput.Mult noroc.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cetatenia americana se obtine f greu, dar pe baza unei invitatii te poti duce

| dulausmax explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai eu vreau sa raman definitiv

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se ramane in etape, vei fi monitorizat si evaluat

| Kitty3921 a răspuns:

Cred ca da...dar daca ai sub 14 ani trebuie sa pleci cu parintii, iar daca ai 14-18 ani trebuie sa ai acordul parintilor :3