| anonim_4396 a întrebat:

Cum primesc biletul daca am cumparat online pe easyjet?
Mi-au fost retrasi banii din cont deja si am primit pe mail o confirmare, care imi spune cate persoane, cu nume, sunt pe biletul meu, care sunt zborurile, ora si terminalul etc. acela e biletul? trebuie sa il imprim si sa il prezint in aeroport? A mai cumparat cineva de pe easyJet? Mersi!

Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Trebuie sa faci un check-in, il faci online cu maxim 7 zile inainte de zbor si iti trimit ei biletul tot pe e-mail pe care trebuie sa-l printezi