PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Cum stati cu adrenalina?! Daca aveti un deficit, urmariti aici:

http://www.flixxy.com/el-camino-del-rey.htm

8 răspunsuri:
| anamariamjj a răspuns:

Si mai departe o picat in prapastie rolling on the floor nu?
super videoul :X

| zalisa a răspuns:

Bine, tare binewinking
Bze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... daca privesti in jos complici 'misiunea'. si la tevile alea e nasol.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat cu sufletu` la gurabig grin ma gandeam ca pica nenorocitu`. Da` nu...ca asta`i bolnav nu`i normal cum trecea pe tevile alea:O:O, pai daca eram eu acolo lesinam sa faceam pisu` pe mineblushing din 2 una...sau amandouabig grin.

Merci de video`!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai adrenalină?
Este prăpăstios dar şi ceva interesant de văzut, ce a făcut natura "finisată" pe aici pe colo de mâna omului. Şi muzica este pe măsură
Pa, pa.

| Byclick a răspuns:

Prea tare site-ul, mersiwinking

| Mady_1319 a răspuns:

Foarte tare!
Mi-a stat inima la gat pana s-a terminat clipul :-s
Mare chestie hm... laughing

| cmm a răspuns:

Un drum pe care nu o sa-l parcur niciodata singura, dar multumesc pentru ca am fost prin intermediul imaginilor acolo. e superb!