| WalterWhite a întrebat:

Cum sunt preturile la mancare & bautura la supermarketurile din Costinesti?

5 răspunsuri:
| Deeliiaaaa a răspuns:

Ca in orice supermarket...nu sunt mai speciale cele din Costinesti laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Deeliiaaaa):

Doar ca nu prea ai supermarketuri in adevaratul sens al cuvintului in Costinesti. happy

| epurasu a răspuns:

Preturi normale ca intr-un ori ce magazin.

| Tinna666 a răspuns:

Nu mei gasi supermarketuri acolo.sunt doar magazine normale...si preturile sunt normale...eu dadeam pe sticla de cola la 2.5l 7 lei, pe apa minerala/plata 2.5-3 lei si mancarea e acceptabila la pret.am observat ca majoritatea restaurantelor sunt autoserviri si zilnic au oferte cu meniul zilei la 15-20 lei..pentru 2 persoane cheltui cam 50-60 lei la o masa..si mananci bine..nu mai zic de shaormeriile care sunt una langa alta si au preturi bune.12 lei shaorma mare si 9 aia mica si in pret e inclusa si o doza de suc. distractie placuta! happy

| Adry05 a răspuns:

Nu stiu de ce zice toata lumea ca nu sunt. Sunt ceva supermaketuri, mai mici ce-i drept decat Lidl dar totusi nu pot fi numite magazine normale. Marog, preturile sunt chiar foarte ok, ca in orice alt magazin, chiar mai mici decat in orasele mari precum capitala. La terasa tot asa, preturile sunt foarte accesibile si mananci extrem de mult. De aia e statiunea tineretului, toata lumea isi permite. happy