| BackAgain a întrebat:

Ce parere aveti de strandul Sun Beach din Timisoara? Cum sunt preturile (pe 2014) la terasa lor? Si asa-i ca nu se permite intrarea cu bautura/mancare?

3 răspunsuri:
| BackAgain explică:

Raz0t3x, nu intrebam la misto. Am auzit chestii faine legate de Sun Beach si voiam sa ma asigur de unele lucruri inainte sa merg.
Cat despre Mamaia - am fost o data si mi-am schimbat cazarea ziua urmatoare. Nu-mi place! Prea multi fitosi (ca sa nu mai zic si nesimtiti) care se credeau buricul Pamantului.

| raz0t3x a răspuns (pentru BackAgain):

Da... nu stiu ce strand vrei tu sunt multi fitosi peste tot stai linistita... da macar da funda pentru raspunshee hee

| raz0t3x a răspuns:

Daca ai bani si nu ai ce face cu ei du-te la mamaia, ca acolo iti trebuie 9 milioane happy